Denge ve Farkındalık Atölyesi

Denge ve Farkındalık Atölyesi

Denge ve Farkındalık Atölyesi

ATÖLYE AMACI:
Denge ve Farkındalık Atölye Çalışması, iş, aile ve bireysel yaşam alanlarınızdaki farkındalığınızı arttırırken, daha keyifli, dengeli, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmek için yaşamınızı yöneten sınırlayıcı düşünce ve duygularınızı fark etmenizi, günlük yaşantınızdaki kızgınlık, huzursuzluk ve daha bir çok duygunuzu dönüştürebilecek teknikleri öğrenmenizi sağlar. Atölye sonrasında 21 günlük uygulama ödevleri verilmektedir.

ATÖLYENİN MODELİ:
Adım 1: Sınıf Eğitimi: Eğitim 1 tam gün 8 saat örgün eğitim modeli ile verilmektedir. Sınıflar 10 kişiliktir.  Eğitimin %100’üne katılım zorunluluğu vardır. Eğitimde rahat kıyafetler giyinilmeli ve eğitime gelirken kişiler yanında patik getirmelidir.
Adım 2:  Uygulamaları Çalışması: Eğitim sonrasında 21 günlük ev ödevi çalışmaları vardır. Eğitim aldığınız grupla birlikte deneyimlerinizi paylaşma imkanınız olur.

ATÖLYE İÇERİĞİ:
- Duygu - Düşünce - Davranış Üçlüsü,
- Bilişel Anlamların Oluşm Süreci,
- 10’lu EFT,
- Beden ve Zihin Dengesi için Pi-Ki Egzersizleri,
- Bedenimiz ne diyor?
-Stres Yönetimi için Nefes Teknikleri.

ATÖLYE HİZMET BEDELİ:
Denge ve Farkındalık Atölyesi için Kişi Başı Eğitim Bedeli: 400 TL +%18 Kdv’dir. Eğitim bedelini eğitim gününden 2 gün öncesine kadar  Anka Koçluk A.Ş. hesabına aktarabilirsiniz.

Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş.

AKBANK Yıldız Şubesi IBAN TR37 0004 6006 5888 8000 0241 92

PROGRAM EĞİTMENİ:

Anka Koçluk Kurucu Eğitmeni, Profesyonel Koç, Koç Eğitmeni Gökçe PINAR

Kayıt için Anka Koçluk ofisini arayabilirsiniz: 0312 439 05 03 -  0312 439 05 13  Sizi aramamızı tercih ediyorsanız, iletişim menüsünden ya da ekranınızın sağındaki "Bilgi Almak istiyorum"u tıklayarak, iletişim bilgilerinizi girmeniz durumda 24 saat içinde size ulaşacağız.