Koçluk Yaşam Atölyesi

Koçluk Yaşam Atölyesi

Koçluk Yaşam Atölyesi

 

ATÖLYE AMACI:
Yaşam Atölyesi koçluk eğitimi yada hizmeti almayı düşünen ancak öncesinde koçluğu deneyimlemek isteyen bireylerin karar vermeden önce Anka Koçluk ailesi ile tanışması, eğitim ve hizmet metotlarını öğrenmesi için düzenlenir. Kişiler atölyede kendi değerlerini keşfederek yaşam dengelerini koçluk araçları kullanılarak gözlemleme fırsatı bulurlar. Ayrıca koçluk hizmetinin ve eğitiminin kendi değerleri ve hedefi ile olan uyumunu sorgularlar.


ATÖLYE MODELİ: Atölye koçluk araçları kullanılarak örgün eğitim modeliyle verilir. İki haftada bir gün salı akşamları 18:30-20:30 saatlerinde gerçekleştirilir.  Yaşam Atölyesine en az dört en fazla on kişi katılabilmektedir. Atölye sonunda kişilere katılım belgesi verilir. Atölyeye kişiler sadece bir defa katılabilmektedirler.


Atölyemize katılmak istiyorsanız Anka Koçluk ofisini arayarak bilgi verebilirsiniz. 0312 439 05 03 -  0312 439 05 13  Sizi aramamızı tercih ediyorsanız, iletişim menüsünden ya da ekranınızın sağındaki "Bilgi Almak istiyorum"u tıklayarak, iletişim bilgilerinizi girmeniz durumda 24 saat içinde size ulaşacağız.