Koç Supervisor Programı

Koç Supervisor Programı

Koç Supervisor Programı

Profesyonel olarak koçluk yapan ve koçluk programları vererek bilgi ve deneyimlerini paylaşmak isteyen koçlar için tasarlanmış bir programdır. Bu  programa Koç (Seviye 6) Mesleki Yeterlilik Belgeli veya ICF'ten akredite olmuş kişiler, yetişkin eğitimde temel beceriler (2 Gün) ve ileri düzey beceriler (2 gün) tamamlamış profesyonel koçlar katılabilmektedir. Bu programı tamamlayan kişiler Anka Koçluk'tan franchisee alma talebinde bulunabilir. 

PROGRAMIN MODELİ:
Adım 1:  Koç Supervisor Programı toplam 3 gün 32 saat olarak verilmektedir. Programın tamamına katılım zorunluluğu vardır.
Adım 2: Mentörlük: Koç Supervisor adayı programı tamamladıktan sonra Anka Koçluk’un düzenlediği iki adet koçluk sertifika programında supervisor olarak görev alacak ve programlarda geliştirilebilecek alanlar ile ilgili 2 sayfalık bir gelişim raporu hazırlayacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişilere “Koç Supervisor” katılım belgesi verilmektedir. Değerlendirme sürecinde başarısız olan adaylar program sürecini ücretsiz olarak tekrar edebiliriler.

PROGRAM İÇERİĞİ

- Ulusal ve Uluslararası Standartlara Uygun Koçluk Programları Tasarlamak,
- Koçluk Programlarında Sunum Hazırlığı,
- Koçluk Programlarında Koç Eğitmeninin Temel Sorumlulukları,
- Koçluk Programlarını Vermeye Hazırlanmak,
- Koçluk Duruşu ile Supervisor Duruşunu Ayırmak,
- Örnek Koçluk Seansı Uygulamaları Gösterebilme Becerileri,
- Temel Koçluk Becerilerinin Uygulamalı Anlatımı,
- Koçluk Seansı Gözlem Yapma ve Gerbildirim Verme Süreci,
- Mentör Koçluk Süreci ve Supervizyon İlkeleri.

Program Süresi: 24 Saat / 3 Gün

PROGRAM HİZMET BEDELİ:
Koç Supervisor Programı Kişi Başı Bedeli: 2.500 TL +%18 Kdv dir.
Akbank ya da Yapı Kredi kartlarına 9 Taksit imkânı vardır. Programa Kesin Kayıt için 450 TL +%18 Kdv Anka Koçluk A.Ş. hesabına ödeme yapılır. Kayıt bedeli program bedelinden düşülerek programın birinci günü hizmet bedelinin tamamı tahsil edilir.
Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş.

AKBANK Yıldız Şubesi IBAN TR37 0004 6006 5888 8000 0241 92


PROGRAM LİDERİ:
Gökçe PINAR, Anka Koçluk Kurucu Eğitmeni, Profesyonel Koç (MCC), Akredite Koç Supervisor(AC), Koç Eğitmeni (+5.400 Saat)