Koçluk Becerileri ile Stres Yönetimi

Koçluk Becerileri ile Stres Yönetimi

Koçluk Becerileri ile Stres Yönetimi

PROGRAMIN AMACI:

Stres, yaşıyor ve çalışıyor olmanın kaçınılmaz bir ürünüdür. Stres yönetimi, kurum çalışanlarının stres seviyelerini yüksek performans sağlayacak seviyede tutmaları açısından önemlidir. Koçluk Becerileri ile Stres Yönetimi Eğitimi, çalışanlara stres seviyelerini fark ettirerek olumsuz stresi dengelemeyi sağlayacak teknikleri uygulamalı olarak öğretmeyi hedeflemektedir.

PROGRAM MODELİ: Eğitim toplam 1 gün, 7 saattir. Eğitimlerde grup çalışmaları ve oyunlar araç olarak kullanılmaktadır. Katılımcı sayısı en az 6 en fazla 12 kişidir. Eğitim sonunda kişilere katılım belgesi verilir.

PROGRAM EĞİTMENLERİ:

Profesyonel Koç, Psikolojik Danışman Melike SEYLAN

Programın etkin sonuç vermesi için kurumunuzun iklimine uygun hale getirilmesi önemlidir. Bu program ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyacınızı anlayabilmemiz için lütfen yetkililerimizden ön görüşme talep ediniz. 0312 439 05 03 -  0312 439 05 13 

Sizi aramamızı tercih ediyorsanız, iletişim menüsünden ya da ekranınızın sağındaki "Bilgi Almak istiyorum"u tıklayarak, iletişim bilgilerinizi girmeniz durumda 24 saat içinde size ulaşacağız.

DOĞUŞ ETİKET A.Ş. YÖNETİCİLERİ İÇİN KOÇLUK BECERİLERİ İLE STRES YÖNETİMİ