Kurum İçi Farkındalık Atölyeleri

Kurum İçi Farkındalık Atölyeleri

Kurum İçi Farkındalık Atölyeleri

ATÖLYELERİN AMACI: Kurum çalışanlarının kendi yaşam dinamiklerini, performans hedefleriyle ilişkili olarak gözlemlemelerini sağlamak; iş sonuçlarına ve organizasyon iklimine etkilerini kendi farkındalıkları ile çözüm sunmalarına destek olmaktır.  Atölyeler, çeşitli uygulamalar ve oyunlarla gerçekleştirilmektedir.

ATÖLYELERİN MODELİ: Atölye koçluk araçları ve oyunlar kullanılarak örgün eğitim modeliyle verilir. Atölyeler 2,5'ar saatlik modüller halinde verilmektedir.  Yaşam Atölyesine en az 8 en fazla 14 kişi katılabilmektedir. Atölyeler hizmet almak isteyen kurumun içinde cuma günleri 15:00-17:30 saatlerinde gerçekleştirilir. Atölye sonunda kişilere katılım belgesi verilir.

ATÖLYE MODÜLLERİ:

Değişimin Doğasını Anlamak
Empatik Dinleme Atölyesi
Etkili İletişim Atölyesi
NLP Atölyesi
Walt Disney Gibi Düşünmek
Psikolojik Oksijen Atölyesi
Değerler Atölyesi
Denge Atölyesi
Stres ve Nefes Atölyesi
Lİderin Engelleri Atölyesi
İçsel Liderlik Atölyesi

Atölye çalışmasının etkin sonuç vermesi için kurumunuzun iklimine uygun hale getirilmesi önemlidir. Bu atölye ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyacınızı anlayabilmemiz için lütfen yetkililerimizden ön görüşme talep ediniz.  0312 439 05 13 

Sizi aramamızı tercih ediyorsanız, iletişim menüsünden ya da ekranınızın sağındaki "Bilgi Almak istiyorum"u tıklayarak, iletişim bilgilerinizi girmeniz durumda 24 saat içinde size ulaşacağız.