Takım Koçluğu Hizmeti

Takım Koçluğu Hizmeti

Takım Koçluğu Hizmeti

Takım koçluğu hizmeti; şirket kuralları ve kültürü ile birlikte takım üyelerinin belirlediği konular üzerinden ilerler. Takım koçluğu hizmetinin temel amacı ast-üst arasındaki iletişimi güçlendirerek, iç ve dış müşteri memnuniyeti artarırmak, maliyetleri düşürmek, kurumun performansı ve karlılığı yükseltmektir. Her görüşme sonrasında koç, takım üyelerinden taahhütler alır ve sonraki görüşmelere bunlarla ilgili neler yapıldığını konuşarak başlar. Bu hizmet içinde ekibin ihtiyaç duyduğu konular ile ilgili uygulamalı eğitimler de verilebilmektedir. Günümüzde eğitimlerin uygulanabilirliğini arttırmak için takım koçluğu hizmeti ile birlikte eğitim süreçlerinin yapılandırılması önemli hale gelmiştir. 

 Takım koçluğu hizmetinin en büyük faydalarından biri de; kendilerine değer verildiğini ve gelişimlerinin desteklendiğini gören çalışanların kuruma bağlılığın artması olarak görülmektedir.
 
Takım Koçluğu hizmeti takımlarla yapılacak 2'şer saatlik düzenli görüşmeler ile 6 ay ile 12 ay arasında sürmektedir. Hizmetin yapılandırılması için takım yönetici ve üyeleri ile ön görüşme yapılarak ihtiyaç analizi yapılmaktadır. 

Hizmet Bedeli:

ICF-MCC Ünvanlı Koç ile Takım Koçluğu Çalışması:  1.500 TL +%18 Kdv / 1 Seans
ICF-PCC Ünvanlı Koç ile Takım Koçluğu Çalışması:  1.000 TL +%18 Kdv / 1 Seans
Mesleki Yeterlilik Belgeli veya ICF-ACC Ünvanlı Koç ile Takım Koçluğu Çalışması: 750 TL +%18 Kdv / 1 Seans
Eğitim Sertifikalı Takım Koçu ile Takım Koçluğu Çalışması: 450 TL +%18 Kdv / 1 Seans