Yaşam Koçluğu Hizmeti

Yaşam Koçluğu Hizmeti

Yaşam Koçluğu Hizmeti

Gittikçe hızlanan ve yoğunlaşan yaşamımız içerisinde yapmak istediğimiz pek çok şey var. Yaşamımızın kontrolünü kazanıp iş, aile ve sosyal yaşantımızda denge kurmak ve doyumlu bir hayat sürmek istiyoruz. Hedeflerimiz var, onları gerçekleştirecek potansiyelimizin farkına varmak ve harekete geçmek istiyoruz. Yaşam koçu; potansiyelimizi, olumlu olumsuz alışkanlıklarımızı fark etmemizi sağlayan kişidir. Bizim en iyi versiyonumuza ulaşmamızda, vizyon ve hedeflerimizi gerçekleştirmemizde ve nihayetinde arzu ettiğimiz yaşamı sürmemizde etkili olan araçları bulmamıza yardım eden ve motivasyon sağlayarak eyleme geçmemize yardımcı olan kişidir. Koç hazır çözümler sunmaz. Koçluk, koçun ve koçluk hizmeti kişinin ortak çalışması sonucu başarıya ulaşan bir süreçtir. Zaten kişiler üzerinde oluşturduğu değişim ve gelişim etkisi ve sürdürülebilirliği de bundan kaynaklanır.

Performans: Potalsiyel- Parazit

Yaşam koçluğu, kişilere kendi iç potansiyellerini ve güçlerini keşfettirerek hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışan bir yol arkadaşlığı sürecidir. Yaşam Koçu, takım çantasına yerleştirdiği araç ve yöntemleri, koçluk etik kuralları ve prensipleri çerçevesinde uygular ve insanların yaşamda gitmek istedikleri yöne, vizyonlarına doğru yol almalarına katkıda bulunur.

Yaşam Koçluğu hizmeti, 8 hafta boyunca haftada bir gün düzenli olarak yapılan görüşmeler ile ilerler. 8 haftanın tamamlanmasıyla, kişi dilediği takdirde ayda bir veya iki defa farklı hedefler ile igili görüşme talep edebilir.

Hizmet Bedeli:

ICF- MCC Ünvanlı Koç ile Yaşam Koçluğu Çalışması:  750 TL +%18 Kdv / 1 Seans

ICF-PCC Ünvanlı Koç ile Yaşam Koçluğu Çalışması:  550 TL +%18 Kdv / 1 Seans

Mesleki Yeterlilik Belgeli veya ICF-ACC Ünvanlı Koç ile Yaşam Koçluğu Çalışması: 450 TL +%18 Kdv / 1 Seans