Yönetici Koçluğu Hizmeti

Yönetici Koçluğu Hizmeti

Yönetici Koçluğu Hizmeti

Yönetici Koçluğu Hizmeti

Günümüz çalışma ortamı, yöneticilerde stres ve performans kaygısı yaratmakta ve yöneticileri gitgide yalnızlaştırmaktadır. Yönetici koçluğu, temel olarak yöneticilerin ihtiyaç duyduğu yetkinliklere ilişkin davranışsal beceri kazandırmaya yöneliktir.

Yönetici koçluğu, yöneticinin işi üzerindeki etkinliğini, performansını ve yönetim becerilerini artırırken, iş ve özel yaşamındaki denge konusunda da  farkındalık sağlamaktadır.

Bu süreçte koç ve yönetici, maksimum kişisel ve kurumsal etkiyi elde etmek için birlikte çalışırlar. Yönetici Koçluğu seanslarında yöneticinin belirlediği gündem üzerinden; hedef belirleme, karar alma, duygu-durum yönetimi, liderlik stilleri, liderlik engelleri gibi konular ele alınmakta; vizyon, misyon ve değerler çalışmaları, swot analizi, zaman yönetimi, yönetici çarkı, yaşam çarkı ve nlp teknikleri gibi araçlar kullanılmaktadır.

Yönetici Koçluğu hizmeti, ilk dört ay, iki haftada bir gün bir seans (bir saatlik) planlanan görüşmelerle yürütülür. Devamında ise, ayda bir defa düzenlenecek 6 görüşme ile sürdürülür ve toplamda 16 seans / 12 ayda tamamlanır. Hizmet Yeri Anka Koçluk ofisi ya da yöneticinin durumuna göre zoom platformudur.. 

ICF-MCC Ünvanlı Koçlarla Çalışma:  750 TL +%18 Kdv / 1 Seans

ICF-PCC Ünvanlı Koçlarla Çalışma:  550 TL +%18 Kdv / 1 Seans

Mesleki Yeterlilik Belgeli veya ICF-ACC Ünvanlı Koçlarla Çalışma: 450 TL +%18 Kdv / 1 Seans

Eğitim Sertifikalı Koçlarla Çalışma: 250 TL +%18 Kdv / 1 Seans